Pravidla služeb www.usaservis.cz a www.usaservis.sk

S těmito pravidly souhlasíte automaticky registrováním

Služby www.usaservis.cz - nákupy v usa, posílání balíků z usa a nabídku virtuální schránky poskytuje firma USASERVICE INT, LLC, (dále je zprostředkovatel) registrovaná v Coloradu USA. Adresa firmy je: USA SERVICE INT, llc ,21351 E Wanderlust Place, Parker, Colorada, USA, 80138. Adresa pro zásilky:

 

 

PROSÍME VÁS, NEPOSÍLEJTE SI DO SKLADU BALÍKY !! FIRMA USA SERVIS UKONČILA SVŮJ PROVOZ !! VEŠKERÉ STARÉ A STÁVAJÍCÍ BALÍKY, KTERÉ MÁTE VE SKLADĚ VÁM BUDOU BEZ PROBLÉMŮ ODESLÁNY. POKUD CHCETE DÁLE NAKUPOVAT V USA DOPORUČUJEME FIRMU SHIPITO !!

ODKAZY Z TOHOTO WEBU NA SHIPITO JSOU POUZE AFFILIATE ODKAZY !! JAKÉKOLIV DOTAZY K VAŠIM STARŠÍM OBJEDNÁVKÁM ZASÍLEJTE NA NAŠE KONTAKTY
A NE FIRMĚ SHIPITO !!!

 

usa

 

 

 

usa

 

Zprostředkovatel není prodejce zboží, ale pouze zprostředkovává na přání zákazníků předání zboží poštovním firmám (třetím stranám), které zajišťují dodání zboží a Vašich zásilek. Zprostředkovatel není dodejcem, tedy poštovní ani přepravní firmou, která zajišťuje dodání Vašich zásilek. Dodávající a poštovní firmou je usa pošta, (usps.com) UPS (ups.com) Fedex (fedex.com) DHL (dhl.com) a nákladní a lodní přepravce Cargo us (tzv. třetí strany)
Zprostředkovatel nemá zodpovědnost za poštovní a dodávající firmy (dále třetí strany) usa pošta, (usps.com) UPS (ups.com) Fedex (fedex.com) DHL (dhl.com) a nákladní a lodní přepravce Cargo US. Pokud přijde zákazníkovi zásilka poškozená na jeho adresu, zprostředkovatel na výzvu zákazníka pomůže řešit reklamaci v USA, pokud se prokáže, že vina je na straně přepravních a poštovních firem usa pošta, (usps.com) UPS (ups.com) Fedex (fedex.com) DHL (dhl.com) a nákladní a lodní přepravce Cargo us.

Zprostředkovatel neručí za dodací lhůtu prodejců (dodavatelů((třetích stran))), neručí za opožděné dodání a to samé platí i v případě služeb, které poskytují tzv. třetí strany (Usps, UPS, DHL, FEDEX, Nákladní a lodní doprava, česká nebo slovenská pošta atd) a to hlavně i v případě, je-li zboží zadrženo a kontrolováno celním úřadem v dané zemi, kam zásilka má být doručena.

Pokud zprostředkovatel zboží objedná (tj, vytvoří objednávku) u prodejce (kterého si zákazník sám vybral), a prodejce (v USA, Německu, Anglii atd.) nedodá zboží do skladu v USA ve stanovené lhůtě, kterou má prodejce uvedenou na svém webu a zákazník bude chtít objednávku zrušit a vrátit peníze,tj, zprostředkovatel bude muset objednávku zrušit, musí zákazník vyčkat až prodejce vrátí peníze zprostředkovateli na účet. Poté ihned navrátí peníze zprostředkovatel zákazníkovi (objednatelovi). Tyto peníze mohou být pníženy o bankovní transakce, různé poplatky atd, které si naúčtuje prodávající. Zákazník vždy dostane zpět peníze, které prodejce vrátí zprostředkovateli v daném případě.To platí i v případě, že prodejce nemá na svém webu informaci o době doručení objednávky a nebo i v případě, že zboží bude zadrženo celní správou, nebude tedy vpuštěno do prostoru země zákazníka a bude posláno zpět do USA.


Zprostředkovatel neručí za ztátu či poškození zásilek dodávanými třetímy strany ( usa pošta, (usps.com) UPS (ups.com) Fedex (fedex.com) DHL (dhl.com) a nákladní a lodní přepravce Cargo US) dále i za zásilky dodávající zboží jinou firmou, která tu není uvedena. To platí i v případě, že si zákazník pošle na adresu zprostředkovatel k vyřízení přeposlání do jeho země (služba přeposlání zboží). Na přání zákazníka, řeší zprostředkovatel vzniklé problémy, pokud vznikmou nějaké přímo s třetíma stranama.
Zprostředkovatel garantuje vrácení peněz za poškozené a ztracené zásilky , pokud se prokáže vina na jeho straně.

Každý zákazník registrací souhlasí s tímto ceníkem:

Ceník: 149 Kč - poplatek za přeposlání (tato cena 149 Kč neobsahuje cenu poštovného do ČR(SR) nebo jiné země, CLO a DPH pokud je vyčísleno celním úřadem.
298 Kč - poplatek za asistovaný nákup -(tato cena 298 Kč neobsahuje cenu poštovného do ČR(SR) nebo jiné země,cenu poštovného po USA, CLO a DPH pokud je vyčísleno celním úřadem.
Spojení zásilek je zpoplatněno 1 USD za každou zásilku, která se spojuje do jedné či více zásilky.
7% - poplatek na bankovní a manipulační převody a chod firmy
Poplatky za nadváhu se doplácejí při speciálním vyúčtování, které je součástí faktury na poštovné

Poplatek za poštovné je platné podle ceny a služby, které si zákazník zvolí sám při objednávce.

Pojištění je cena za pojištění proti ztrátě a poškození zásilky.
Tax je doplácena zákazníkem pouze pokud ji zprostředkovatel uhradí v daném obchodě při nákupu.

Tento cenník je platný a může se změnit bez upozornění uživatelů.

Zprostředkovatel doporučuje zákazníkům zásilky připojištovat, jelikož zásilky které nejsou pojištěné se neproplácejí.

Pokud přijde zásilka poškozená do skladu v USA, zprostředkovatel ihned bude informovat zákazníka, který si věc objednal a vše vyřeší spolu se zákazníkem do zdárného konce a to reklamací u prodejce či dodávajícího u kterýho, si zákazník zboží sám zakoupil a nechal přeposlat do skladu v USA.

U služby Asistovaný nákup (nákup a přeposlání) Zprostředkovatel ručí za peníze zákazníka, a to tak, že v případě problémů, informuje zákazníka a ná základě zákazníkovi žádosti ihned peníze zákazníkovi vrací nebo objednává jiné zboží či nechá jako zálohový kredit pro zákazníka v zákazníkovo účtě pro další nákupy nebo služby.
Zprostředkovatel veškeré přeplatky vrací na přání zákazníka zpět zákazníkovi, nedohodnou li se zákazník a zprostředkovatel jinak.

Záruky na zboží si zákazník může uplatňovat přes zprostředkovatele na vlastní žádost. V USA je záruka na zboží většinou jeden rok. Veškeré výdaje na reklamaci si hradí sám zákazník.

Zprostředkovatel nemůže garantovat celní hodnotu a výši DPH u zboží, které bude muset zákazník platit v případě vypočtení celního dluhu celním úřadem v zemi, kde se věc (zboží, zásilka, balík atd) proclívá.
Veškeré poplatky s celním úřadem a výši DPH si platí zákazník sám. Zprostředkovatel nebude platit CLO ani DPH ani jiné poplatky, které mohou v důsledku celního či státního řízení nastat.
Zákazník souhlasí s tím, že pokud neuhradí clo a dhp včas, vrací se zboží zpět do USA a veškeré náklady si zákazník platí sám.

Zprostředkovatel neposkytuje osobní data třetím stranám s vyjímkou smluvních partnerů a data jsou chráněna v bezpečné databázi. Registrací zákazník souhlasí se zasíláním eamilem a sms marketing.. akcí a to výhradně a pouze od firmy www.usaservis.cz.

Pravidla pro nakupování u partnerského webu www.nakupovani.net (dále jen web partner):

Usaservis.cz (dále jen zprostředkovatel) nemá nic společného s www.nakupovani.net (dále jen web partnerem), neručí za zboží uvedené na web parterovo stránkách ani za konečné ceny, které zákazník musí uhradit, pouze pro zákazníky www.nakupovani.net zajištuje web administraci , dodání a nákup zboží zákazníkům dle nabízených služeb usaservis.cz a platného cenníku usaservis.cz

Zprostředkovatel neručí za zboží i ceny (i ceny poštovného), které je nabízeno a prodáváno na webu www.nakupovani.net, zprostředkovatel není prodejcem zboží z www.nakupovani.net. Dále zprostředkovatel neručí za ceny zboží, které jsou uvedeny na webu www.nakupovani.net, pokud je cena v den nákupu vyšší odedne vystavení objednáky, není o tom zprostředkovatel povinný informovat zákazníka, ale zákazník si automaticky sám vše doplatí zpostředkovateli. Pokud je cena na webu www.nakupovani.net v den uskutečnění objednávky nižší, zprostředkovatel vrací přeplatek zákazníkovi nebo použije přeplatek k odečtení ceny poštovného a balného. Zprostředkovatel neplatí CLO ani DPH za zásilky zákazníků www.nakupováni,net, každý zákazník si ho platí sám.

Pokud zprostředkovatel zboží objedná (tj, vytvoří objednávku) u prodejce (kterého si zákazník sám vybral), a prodejce (v USA, Německu, Anglii atd.) nedodá zboží do skladu v USA ve stanovené lhůtě, kterou má prodejce uvedenou na svém webu a zákazník bude chtít objednávku zrušit a vrátit peníze,tj, zprostředkovatel bude muset objednávku zrušit, musí zákazník vyčkat až prodejce vrátí peníze zprostředkovateli na účet. Poté ihned navrátí peníze zprostředkovatel zákazníkovi (objednatelovi). Tyto peníze mohou být pníženy o bankovní transakce, různé poplatky atd, které si naúčtuje prodávající. Zákazník vždy dostane zpět peníze, které prodejce vrátí zprostředkovateli v daném případě.To platí i v případě, že prodejce nemá na svém webu informaci o době doručení objednávky a nebo i v případě, že zboží bude zadrženo celní správou, nebude tedy vpuštěno do prostoru země zákazníka a bude posláno zpět do USA.

POKUD SE ZÁKAZNÍK ROZHODNE SÁM ZAPLATIT VLASTNÍ KREDITNÍ KARTOU (ČI JINÝM ZPŮSOBEM) NÁKUP NA WWW.NAKUPOVANI.NET DĚLÁ TAK NA VLASTNÍ ROZHODNUTÍ A USASERVIS NERUČÍ ZA CENY ZBOŽÍ A CENY POŠTOVNÉHO + DALŠÍ POPLATKY, KTERÉ JSOU ZÁKAZNÍKOVI NAÚČTOVÁNY K ZAPLACENÍ A STRŽENY FIRMOU WWW.AMAZON.COM , AMAZON.CO.UK ATD Z ÚČTU.. USASERVIS DÁLE NERUČÍ ZA CENY ANI ZBOŽÍ OD AMAZONU.COM (UK, DE ATD). USASERVIS.CZ NEMÁ S AMAZON.COM (UK, DE, ATD) NIC SPOLEČNÉHO A VEŠKERÉ NÁKUPY NA NAKUPOVÁNI.NET ČI AMAZON(.COM,DE, UK ATD) DĚLÁ ZÁKAZNÍK NA VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST A ROZHODNUTÍ. PŘÍPADNÉ REKLAMACE SI ŘEŠÍ ZÁKAZNÍK SÁM S AMAZON.COM (DE, CO, UK). KAŽDÝ ZÁKAZNÍK JE POVINNÝ SI PŘEČÍST PRAVIDLA WWW.AMAZON.COM - WWW.AMAZON.CO.UK JELIKOŽ POKUD SI ZÁKAZNÍK SÁM NAKOUPÍ NA WWW.AMAZON.COM A WWW.AMAZON.CO.UK, TAK NÁKUPEM SOUHLASÍ AUTOMATICKY S PRAVIDLI FIRMY AMAZON. - (TOTO NEVYMYSLALA FIRMA USASERVIS, ALE WWW.AMAZON.COM ) ZA VEŠKERÉ FINANČNÍ ŠKODY ČI JINÉ REKLAMACE SI ZÁKAZNÍK ZODPOVÍDÁ SÁM, JELIKOŽ SÁM VĚDOMĚ UDĚLAL OBJEDNÁVKU A SÁM VŠE UHRADIL)

Zprostředkovatel není povinen upozorňovat zákazníky webu www.nakupovani.net o cenových rozdílech nebo cen za poštovné, balné, clo a dph. Zákazník si je vědom toho, že cena nákupu se může lišit odedne, kdy se provádí nákup jeho objednávky. Zákazník si je vědom i toho, že konečná cena může být jiná, než je ve skutečnosti uvedena na webu www.nakupovani.net a to zpravidla povýšena o poštovné v zemi, kde se nakupuje + poštovné do země, kde sídlí zákazník + tax (daň) + clo a dph (pouze v případě, že zásilka překročí 150 EU. Zprostředkovatel není povinen na tyto výše jmenované události, které mouhou měnit cenu upozorňovat.

Každý zákazník registrací souhlasí kromě těchto pravidel, také s pravidly, které jsou uvedeny v otázkách a odpovědích na webu www.nakupovani.net : http://www.nakupovani.net/index.php?a=otazky_odpovedi

Tyto pravidla platí i při dodání zásilek do jiných států a také pro přijímání objednávek od zákazníků do jiných států.
Tyto pravidla jsou platné od 01.01.2008

Tyto pravidla se mohou měnit bez dalšího upozornění. Tiskové chyby na www.usaservis.cz vyhrazeny.

Odkaz: http://www.shipito.cz/id_affiliate=46, který se na webu www.usaservis.cz nachází, je pouze affiliate text link na stránky jiné firmy, která má své pravidla, své ceny a veškeré informace, které jsou uvedeny na webu www.usaservis.cz se na odkazující firmu nevztahují.

Team www.usaservis.cz

 

VIP

  • Proč objednávat s námi?
  • - jednotná cena149 Kč
  • - zákaznický servis 24h-7 dní v týdnu
  • - sídlo v ČR
  • - mnohaleté zkušenosti
  • - pracující agent přímo v USA
    - překladatelský servis

Sídlo v České Republice

Veškeré platby můžete vkládat na náš účet v ČR. Je pro Vás zajištěný český asistent, který Vám v případě Vaší potřeby, pomůže a vše vysvětlí více info.